HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
Osób online: 1; niedziela, 19 luty 2017 Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława
Ostrów Wlkp. • •


Posiłek dla wzorowego ucznia 2013-04-15

By otrzymać celujące oceny, nie wystarczy dobrze przygotować się do lekcji, ale także pamiętać o codziennym zdrowym i pożywnym śniadaniu.
Czy należy bać się weksli?2013-04-14

W ostatnich latach weksle zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców.
Szukasz kuchennych inspiracji? Poeksperymentuj z kaszą!2013-04-10

Kasza kojarzona jest niestety z nudnymi i trudnymi w przygotowaniu potrawami. Okazuje się jednak, że potrafi inspirować.
Niewidzialny fotograf2013-03-20

Jaki powinien być fotograf ślubny? Sprawiać wrażenie niewidzialnego? A może właśnie powinien się udzielać, ustawiać do zdjęć, proponować, sugerować?
Bezumowne korzystanie z nieruchomości 2013-03-18

Kontynuując cykl artykułów o tematyce prawnej, poniżej temat, który najczęściej pojawiał się w mailach do redakcji i kancelarii. Odszkodowania za bezprawne korzystanie z nieruchomości przez podmioty gospodarcze - pisze adwokat Justyna Dominiak.
Wiosenne alergie mogą doprowadzić do zapalenia zatok2013-03-08

Pierwsze przebłyski wiosennego słońca dodają energii i budzą naturę do życia. Ta radosna perspektywa jednak nie u wszystkich wywołuje aż taki entuzjazm. Co czwarty Polak cierpi na alergiczny nieżyt nosa, który wiosną i latem potrafi być wyjątkowo dokuczliwy.
Pupil pełnoprawnym członkiem rodziny2013-03-07

Coraz większa grupa właścicieli zwierząt towarzyszących w Polsce traktuje ulubieńców jak pełnoprawnych członków rodziny. Jak wynika z danych Euromonitor International, coraz bardziej dbamy o samopoczucie pupilów, a także zapewnienie im najlepszej opieki
Kiedy rodzic sięga po przemoc?2013-02-27

Kiedy rodzic się spieszy, dziecko spowalnia – ta odwieczna prawda jest udziałem doświadczenia wielu mam i tatusiów. Równocześnie dobrze wiemy, że w takiej sytuacji o wybuch nie trudno.
Pisanka zdobiona techniką decoupage2013-02-19

Zdobienie jaj ma długą tradycję. Pierwsze pisanki pochodzą sprzed 4 tysięcy lat a odkryto je na terytorium starożytnej Persji. Zdobieniem jaj zajmowano się również w Mezopotamii, Egipcie, Grecji i Rzymie.
Prawo własności nieruchomości przez zasiedzenie2013-02-17

Aby zasiedzieć nieruchomość należy ją traktować jak właściciel. Nazywa się to samoistnym posiadaniem. Właścicielskie zachowanie przejawia się na przykład opłacaniem należnych podatków, uprawą gruntu, zabudową, czy choćby ogradzaniem nieruchomości itp.