Warning: get_browser(): browscap ini directive not set in /space/sites/ostrow/www/index.php on line 92 Serwis miejski ostrow.pl - Ostrów Wlkp. -
Osób online: 7; sobota, 29 sierpień 2015 Imieniny Beaty, Racibora, Sabiny

 Zobacz także:

 - Soczewki kontaktowe

Wszystkie Ostrów Sport Kultura TV Ostrow Policja Wydarzenia Artykuły Rozrywka Muzyka Film  Powrót
Ostrów Wlkp. • •Posiłek dla wzorowego ucznia 2013-04-15

By otrzymać celujące oceny, nie wystarczy dobrze przygotować się do lekcji, ale także pamiętać o codziennym zdrowym i pożywnym śniadaniu.
Czy należy bać się weksli?2013-04-14

W ostatnich latach weksle zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców.
Szukasz kuchennych inspiracji? Poeksperymentuj z kaszą!2013-04-10

Kasza kojarzona jest niestety z nudnymi i trudnymi w przygotowaniu potrawami. Okazuje się jednak, że potrafi inspirować.
Niewidzialny fotograf2013-03-20

Jaki powinien być fotograf ślubny? Sprawiać wrażenie niewidzialnego? A może właśnie powinien się udzielać, ustawiać do zdjęć, proponować, sugerować?
Bezumowne korzystanie z nieruchomości 2013-03-18

Kontynuując cykl artykułów o tematyce prawnej, poniżej temat, który najczęściej pojawiał się w mailach do redakcji i kancelarii. Odszkodowania za bezprawne korzystanie z nieruchomości przez podmioty gospodarcze - pisze adwokat Justyna Dominiak.
Wiosenne alergie mogą doprowadzić do zapalenia zatok2013-03-08

Pierwsze przebłyski wiosennego słońca dodają energii i budzą naturę do życia. Ta radosna perspektywa jednak nie u wszystkich wywołuje aż taki entuzjazm. Co czwarty Polak cierpi na alergiczny nieżyt nosa, który wiosną i latem potrafi być wyjątkowo dokuczliwy.
Pupil pełnoprawnym członkiem rodziny2013-03-07

Coraz większa grupa właścicieli zwierząt towarzyszących w Polsce traktuje ulubieńców jak pełnoprawnych członków rodziny. Jak wynika z danych Euromonitor International, coraz bardziej dbamy o samopoczucie pupilów, a także zapewnienie im najlepszej opieki
Kiedy rodzic sięga po przemoc?2013-02-27

Kiedy rodzic się spieszy, dziecko spowalnia – ta odwieczna prawda jest udziałem doświadczenia wielu mam i tatusiów. Równocześnie dobrze wiemy, że w takiej sytuacji o wybuch nie trudno.
Pisanka zdobiona techniką decoupage2013-02-19

Zdobienie jaj ma długą tradycję. Pierwsze pisanki pochodzą sprzed 4 tysięcy lat a odkryto je na terytorium starożytnej Persji. Zdobieniem jaj zajmowano się również w Mezopotamii, Egipcie, Grecji i Rzymie.
Prawo własności nieruchomości przez zasiedzenie2013-02-17

Aby zasiedzieć nieruchomość należy ją traktować jak właściciel. Nazywa się to samoistnym posiadaniem. Właścicielskie zachowanie przejawia się na przykład opłacaniem należnych podatków, uprawą gruntu, zabudową, czy choćby ogradzaniem nieruchomości itp.
   Najczęściej czytane z kategorii:

   Ostatnio dodane:

Rozrywka, Humor, Ciekawostki ...
Artykuły, Zdrowie i Uroda , Wywiady ...

^

Napisz do nas - Copyright 2014 ostrow.pl